Статті

Екологічне бамбукове горня Ecoffee Сup

Zero waste
Культура кави у свою чашку!

Кава з собою - невід'ємний атрибут сучасного містянина. Особливий ритуал, який робить наші ранок світлішим, а настрій - більш піднесеним. А улюблений напій в свою екочашку Ecoffee Сup - це можливість зробити щоденну справу ще й кориснішою для себе та довкілля!

“Щороку виготовляється понад 300 мільярдів одноразових чашок.Через вміст пластику у їхньому складі, 99% горняток ніколи не переробляться. Ось чому ми створили Ecoffee Cup. Легкий, яскравий і красивий”.

Бамбукові екочашки британського zero waste бренду - найкраща альтернатива пластиковим та паперовим стаканчикам. Перевірено власним досвідом!
image
Чому бамбук?
Бамбук - найбільш швидкозростаюча рослина на планеті.

Вже за 3-5 років він стає придатним для використання (якщо, звісно, панда не добереться раніше). Крім того, він потребує невеликої кількості води і йому зовсім не потрібні добрива для надшвидкого росту. Просто ідеальний природний ресурс!
image
Чому саме Ecoffee Сup?

Почнемо з того, що чашки без пластику - екологічні, а у 21 столітті це дійсно важливо. У складі кожного елементу - від основи до кришки - немає BPA, BPS, фталатів та латексу. Простіше кажучи - жодних речовин, які вбивають людський організм. І, звісно, цю чашку можна компостувати після закінчення терміну придатності. Чи треба згадувати, що прослужить Ecoffee Сup набагато довше за паперовий стаканчик?

На відміну від кераміки та скла, coffeecup більш стійкий до побутових пошкоджень та гарячих рідин. Будьте обережні! Не варто наливати в чашку крутий окріп!
image
Однак уявімо, що екологічні аспекти вас не переконали. Що ж, ми маємо ще 5 переконливих доказів того, що Ecoffee Сup - чашка вашої мрії:

  1. Вона реально зручна! Екочашка не гнеться, не рветься і кришка не ламається, поки ви притискаєте її до горня. А силіконовий рукав береже ваші пальці від опіків. І ще - ви навіть здивуєтеся, яка вона супер легка!
  2. Вона космічно стильна! Кав'ярні можуть пропонувати як завгодно розмальовані одноразові горнятка. Проте унікальний дизайн Ecoffee Сup викличе заздрість у всіх барист. До того ж, є вірогідність, що ваше горнятко буде єдине у вашому районі.
  3. Найприємніша новина - у багатьох кав'ярнях вам зроблять знижку на каву/чай у свою чашку! У маленьких містечках завжди можна знайти перевірену Арома Каву, де за напій “мені в свою” ви отримаєте знижку 2 грн. У великих містах екофрендлі закладів набагато більше.
image
Ось деякі з них, які заохочують брати з собою власне горня:

Київ
Bali Bowl Cafe - 10%
One Planet - 25%
MIRA - 20 %
Альтруіст - 20%

Львів
Black Honey - 10%
Svit Kavy - 10%
Щось цікаве - 10%
Кава на шпацер - 7%

Одеса
Мінімаліст - 20%
Daily - 10%
Vegano Hooligano - 15%
Катя Кейк - 10%

Харків
Sweeter - 10%
Tamper - 20%
Красиво есть - 10%
Кава у шафі - 10%
image
Не знайшов у переліку своє улюблене місце? Український рух Eco Friendly Cafe створив мапу з відмітками усіх кавярень, де тобі залюблки наллють напій у твою екочашку та ще й зроблять приємну знижку - https://ecofriendlycafe.org/#map. Зберігай і користуйся!

І наостанок. 
Невдовзі свята, ходити з крамниці в крамницю нема часу. Розумієш, до чого ми ведемо? Ecoffee Сup - це ж універсальний подарунок! Дівчині на 8 Березня, хлопцеві на День Закоханих, другу/колезі на День Народження. Практичний та недорогий варіант на всі випадки життя.
image
Не поспішай турбувати пошуковик - ми вже маємо усі найкрутіші дизайни цих горняток на нашому сайті. Чотири розміри - від крихіток 250 мл до велетенських 470 мл, бо улюбленого напою має бути багато! А різних кольорів і дизайнів - ох, тримайся, друже - більше 80! Повір, ти забудеш, що мав один улюблений колір. Бо кожен Ecoffee Сup такий особливий і привабливий!

Тиcни сюди і роби правильний вибір! Адже кава у своє горнятко - навіть трішки смачніша.