Соєва свічка з дерев'яним гнітом "Мандарин"

candle.in.bottle
320,00
грн
Унікальні соєві свічки ручної роботи із скла винних пляшок. Ручного зрізу краї — шліфовані, наповнювач — соєвий віск, бавовняний гніт.
Час безперервного горіння свічки — більше 60 год, що вдвічі довше звичайної парафінової свічки.
Органічний наповнювач — соєвий віск — екологічно чистий матеріал.?
Різновид воску абсолютно безпечного для Вашого здоров'я та навколишнього середовища.
Аромат свічок створюється лише з 100% чистих ефірних олій.
В порівнянні з парафіновими свічками, під час свого рівномірного горіння, соєва свічка не виділяє кіптяви та не утворює нагару, не має синтетичного запаху. Невід'ємний елемент Вашого затишку, ідеальне доповнення Вашому інтер'єру. Вона розслабить і налаштує на хороший лад будь-яку зустріч з друзями, за вечерею чи бокалом вина.Свічки з соєвого воску не виділяють шкідливих речовин при горінні, слугують довше та інтенсивніше розповсюджують аромат.

Склад: soy wax, ефірні олії.

Спосіб застосування: Виберіть безпечне місце в приміщенні і запаліть свічку. Слідкуйте за тим, щоб гніт був весь час підрізав приблизно на 6 мм. Рекомендований час безперервного горіння свічки після запалювання - не більше 2 год. Перед тим, як запалювати знову, дайте їй охолонути.

Важливо: не допускайте попадання шматочків гніту і сторонніх предметів в свічку. Не залишайте її на протязі і без нагляду. Тримайте подалі від дітей.Тильда UID: 267959537021

Дивіться також
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
*доставку сплачує покупець згідно тарифам транспортної компанії
*безкоштовна доставка від суми 1500 грн
Подарункова упаковка
Payment method