Соєва свічка з дерев'яним гнітом "Аромат 2"

candle.in.bottle
320,00
грн
Ефірні олії: кориці/лимону/пачулі

Верхні ноти:
лимон - свіжий, легкий та тонізуючий цитрус, змушує окунутись в свою особливу прохолоду - ось, що він дає нашому аромату;
кориця - тепла, пряна, солодка, гірка і терпка - усе при ній.
Нижня нота:
пачулі - аромат, у колекції якого майже усі парфумерні шлейфи, унісекс або чоловічі парфуми; теплий, терпкий та деревинний.

Час безперервного горіння свічки — більше 60 год, що вдвічі довше звичайної парафінової свічки.
Органічний наповнювач — соєвий віск — екологічно чистий матеріал.? Різновид воску абсолютно безпечного для Вашого здоров'я та навколишнього середовища.
Аромат свічок створюється лише з 100% чистих ефірних олій.?
В порівнянні з парафіновими свічками, під час свого рівномірного горіння, соєва свічка не виділяє кіптяви та не утворює нагару, не має синтетичного запаху. Невід'ємний елемент Вашого затишку, ідеальне доповнення Вашому інтер'єру. Вона розслабить і налаштує на хороший лад будь-яку зустріч з друзями, за вечерею чи бокалом вина.
Свічки з соєвого воску не виділяють шкідливих речовин при горінні, слугують довше та інтенсивніше розповсюджують аромат.

Склад: soy wax, ефірні олії.

Спосіб застосування: Виберіть безпечне місце в приміщенні і запаліть свічку. Слідкуйте за тим, щоб гніт був весь час підрізав приблизно на 6 мм. Рекомендований час безперервного горіння свічки після запалювання - не більше 2 год. Перед тим, як запалювати знову, дайте їй охолонути.

Важливо: не допускайте попадання шматочків гніту і сторонніх предметів в свічку. Не залишайте її на протязі і без нагляду. Тримайте подалі від дітей.

Тильда UID: 389745048171

Дивіться також
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
*доставку сплачує покупець згідно тарифам транспортної компанії
*безкоштовна доставка від суми 1500 грн
Подарункова упаковка
Payment method