Гліцеринове мило для прання

DeLaMark
1568
62,00
грн
Вага: 110 г

Гліцеринове мило для прання DeLaMark з відбілювачем спеціально розроблене для ручного прання білих та світлих речей і виведення плям навіть в холодній воді. Підходить для будь-яких видів тканини, в тому числі вовни та шовку. Завдяки композиції з декількох видів ПАР ефективно видаляє плями крові, поту, трави, жиру, чорнила, вина, соків, косметики та ін. Підходить для видалення плям з одягу, м'яких меблів і килимів. Не містить парабенів, етаноламінів BHT і BHA. Без запаху. Не пересушує шкіру рук. Не розкисає у воді, не розтріскується і економно витрачається.

Мило для прання DeLaMark з відбілювачем розроблене технологами міжнародного рівня для безпечного для людини та довкілля ручного прання білих та світлих речей і виведення плям.

Мило для прання DeLaMark з відбілювачем дуже економне. Шматок мила масою 110 г має зручну форму і легко поміщається в руці.

Компоненти у складі гліцеринового мила для прання DeLaMark з відбілювачем:
 • Підходять для прання речей з усіх типів тканин
 • Ефективно видаляють плями різного роду
 • Легко змиваються з тканини
 • Зволожують шкіру рук під час прання
 • Мають біорозкладність до 98%, тому не завдають шкоди природі
 • Безпека мила підтверджена екологічним сертифікатом "Жива планета"
Склад: гліцерин, вода, стеарат натрію, пропіленгліколь, сорбітан, лаурат натрію, лауретсульфат натрію, хлорид натрію, 4,4'-дистирильне похідне біфенілу, лауретсульфосукцинат динатрію, ароматизатор "Зелене яблуко", стеаринова кислота, лауринова кислота.

     Дивіться також
     Click to order
     Ваше замовлення
     Total: 
     *доставку сплачує покупець згідно тарифам транспортної компанії
     *безкоштовна доставка від суми 1000 грн
     Подарункова упаковка
     Payment method