Засіб для демакіяжу "Grass & Cloud"

Vapa
128243
235,00
грн

Ефективно і одночасно делікатно очищує шкіру від будь-якої декоративної косметики, навіть водостійкої.

Ключові компоненти:

  • Гідролат ромашки лікарської
  • Гідролат плюща 
  • Екстракт іглиці колючої
  • Екстракт берези 
  • Олія зародків пшениці 

Гіролати ромашки та плюща складають водну базу засобу. Завдяки своєму багатому надзвичайно цінному складу вони знімають подразнення шкіри, зменшують набряки, стимулюють синтез колагену й еластину. Шкіра стає більш пружною та оксамитовою на дотик.

 

Екстракт іглиці піклується про ніжну зону навколо очей. Покращує кровооббіг, зміцнює капіляри, прибирає припухлість та синці під очима.

 

Екстракт берези додає засобу яскравий зелений колір, тонізуючий ефект та легку протизапальну дію. Висвітлює та вирівнює колір обличчя.

 

Олія зародків пшениці багата на вітаміни А, В, Е та інші біологічно активні речовини. Допомагає зволожити шкіру та підтримувати її пружньою.

 

Спосіб застосування: 

струсніть флакон для об‘єднання двох фаз. Нанесіть необхідну кількість засобу на ватний диск. Очистіть шкіру від макіяжу. За необхідності повторіть процедуру. Змийте залишки засобу гелем для очищення обличчя. 

 

* Для очищення водостійкого макіяжу прикладіть ватний диск змочений засобом до шкіри на декілька секунд. Протріть шкіру. Змийте залишки засобу гелем для очищення обличчя.


** Допустимий осад нерозчинних часточок екстракту берези

 

Об'єм: 100 млДивіться також
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
*доставку сплачує покупець згідно тарифам транспортної компанії
*безкоштовна доставка від суми 1000 грн
Подарункова упаковка
Payment method